Çatak Evden eve nakliyat

catak_nakliyat

Çatak Evden eve nakliyat

Çatak Evden eve nakliyat

Firmamız, insan varlığına ve sağlığına değer bir gruptan oluşmaktadır.

Birlikte çalıştığımız insanları ‘işçimiz’ olarak görmek yerine ortağımız, iş arkadaşımız gözüyle bakıyoruz.

Çalışma arkadaşlarının gündelik hayatlarındaki her ihtiyacına koşan, onların sorunlarını dinleyen ve birlikte çözüme ulaştırmanın derdinde olan bir firmadır.

Van Şehir İçi Nakliye. İş arkadaşlarımızı iyi tanıyor ve onlara değer veriyoruz. Aramızda kapitalist bir hiyerarşi kurmak yerine, insan gibi, arkadaş gibi davranmayı tercih ediyoruz.

Onlardan yapmalarını istediklerimiz birer emir olmak yerine ricadır.

Günümüz dünyasında iletişim kalitesinin değerini biliyor, yenidünya düzenine uygun şekilde ilişkilerimizi yürütmeyi tercih ediyoruz.

Bu sistem, içimizden gelen ve bizi temsil eden bir iletişim sistemidir.

Yapılması gerekenlerin yapılmasına, ‘işten kaytarma’ algısını ortadan kaldırılmasına destek olan bir sistemdir.

Van Çatak Evden eve nakliyat Hepimiz kendi işimizin patronu, ustasıyız. “Patron kızar” korkusuyla çalışmak, patron olmadığında olumsuz çalışma koşullarını da beraberinde getirir.

Ülkemizde oldukça yaygın olan işten kaçma ve ‘kaytarma’ problemlerinin yegâne sebebi budur.

Firmamız, işini severek yapan insanlardan oluştuğundan dolayı, göze bile çarpmayacak en ufak detayda dahi problemi çözüme ulaştıracak arkadaşlarımızla doludur.

Van Çatak Evden Eve Asansörlü Nakliyat Şehir içi nakliye işlemlerinde, standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir.

Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem, mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

Taşınma işleminin daha hızlı gerçekleşmesi için nakliye hizmetinin başlangıç aşamasında bir gün önceden evinize gelecek olan uzman personelimiz taşınacak olan eşyaları tek tek not etmekte ve bir ön rapor hazırlanmaktadır.

Van Çatak Evden eve nakliyat Taşıma işleminin gerçekleşmesinden bir gün önce alınan bu notlara göre paketleme ekibi tarafından eşyalara uygun olacak paketler önceden hazırlanmaktadır.

Böylece taşıma ekibimiz taşınacak olan boş ev içinde bir ön hazırlık gerçekleştirmektedir.

Eski evden yeni eve getirilecek olan eşyaların nerelere konulacağı konusunda ön tespitlerde bulunan ekibimiz, taşımacılık esnasında zaman kaybı oluşturabilecek tüm detayları ortadan kaldırmaktadır.