Antalya Asansörlü Nakliyat

Antalya Asansörlü Nakliyat

Antalya Asansörlü Nakliyat

Antalya Şehir içi nakliye hizmeti verirken bir çok firmanın yaşadığı en büyük problem bina da asansör olmayışı ve mecburen asansör yerine merdivenlerin kullanılma zorunluluğudur.

Aynı zaman da bina da asansör olmasına rağmen apartmanın / sitenin kuralları gereği asansörlerde eşya taşınamama problemleri sıklıkla karşılaşılan problemlerden bir diğeridir.

ANTALYA NAKLİYAT

Nakliye Teklifi AlFirmamız, rakiplerine kıyasla bu konuda çözüm getirmeyi başarmıştır.

Antalya şehir içi nakliyat hizmetlerinde asansörlü taşımacılık hizmetini veren ender firmalardanız.

Bina dışına kurulan asansörlü transfer sistemi sayesinde binanızda asansör problemi olsa bile hızlı ve güvenli bir şekilde tüm eşyalarınızı evinize çıkartabiliyoruz.

Asansörlü nakliyat hizmetinin problemsiz tamamlanması için ihtiyaç olan tek şey, bina dışında aracımızın durabileceği bir alanın bulunması ve trafiği engelleyecek bir durum oluşturmaması.

HAS VAN ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Eşyalarınız güvenli ambalajlama tekniği kullanılarak sarılmakta ve olası kazalara karşı tüm önlemi alınmaktadır.

Taşınma öncesi hazırlanan eşyalarınız asansörlü transfer sistemi ile sadece birkaç dakika içerisinde dairenize çıkartılabileceğinden, nakliye hizmeti hem daha kısa süre de hem de daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Özellikle kurumsal firmaların tercih ettiği elektronik eşyaların (bilgisayar, laptop, sunucu, elektronik tabakalar, elektrik levhaları, ışıklı tabelalar vb.) taşınması oldukça hassas bir konudur ve bu konuda deneyimli, bilgili bir ekip tarafından taşınmalıdır.

Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli ekip sayesinde, taşınmasında büyük hassasiyet gerektiren elektronik eşyalar kusursuz bir şekilde taşınabilmektedir.

Elektronik eşyaların paketlemesi de standart eşyalara göre daha farklı bir yöntem ile gerçekleştirilmektedir.

Elektronik mekanizmaların zarar görmemesi, hassas düğme ve dokunmatik ekranların taşıma esnasında kırılmaması büyük önem taşır.

Firmamız, bu noktalarda size özel çözümler üretebilmektedir. Özel köpüklü ve kalıplı taşıma ekipmanlarımız sayesinde elektronik eşyalarınızın hassas olan bölgeleri ayrı olarak ambalajlanmakta ve darbe alması önlenmektedir.

Bir diğer önemli husus ise maddi değeri daha değerli olan elektronik eşyaların sigortalanması. Bu konuda da farklı alternatif çözümler üreten firmamız, özel sigorta şirketleri ile bulunan anlaşması neticesine elektronik eşyalarınızı işin ekstra özel bir sigorta sistemi uygulamaktadır.